A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Biedrība „Skolas bērniem” Drukāt E-pasts

 

Biedrība „Skolas bērniem”Biedrība „Skolas bērniem” veiksmīgi ir realizējusi Eiropas Savienības Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) „Veselā miesā - vesels gars”. Projekta ietvaros ir iegādāti un uzstādīti 3 āra trenažieri Pļavniekkalna sākumskolas teritorijā.

 

Trenažierus varēs izmantot ikviens Katlakalna iedzīvotājs un ikviens varēs uzlabot savu fizisko formu.

Kopējās projekta izmaksas 3780.96 Ls, kur 3402.87 Ls ir projektā iegūtais finansējums, bet 378.09 Ls ir līdzfinansējums.

 

 


Biedrība „Skolas bērniem” realizē projektu „Angļu valodas apmācība Ķekavas novada iedzīvotājiem”

 

Biedrība „Skolas bērniem” realizē projektu „Angļu valodas apmācība Ķekavas novada iedzīvotājiem”

Biedrība „Skolas bērniem”, īstenoja Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansētu projektu no 2012. gada 9. oktobra līdz  2012. gada 15. novembrim. Projekta ietvaros bija iespēja apgūt angļu valodu 15 Ķekavas novada iedzīvotājiem.

Kursi kopumā bija 48 stundas un notika otrdienās un ceturtdienās. Kursa dalībnieki bija apmierināti ar iespēju apgūt angļu valodu un pasniedzēju. Projekta rezultātā 15 kursu dalībnieki apguvuši angļu valodas kursu un saņēmuši apliecību. Noslēgumā kursu dalībnieki izteica vēlmi par kursu turpinājumu.

Projektu 500.00 latu apmērā līdzfinansēja Ķekavas novada pašvaldība, savukārt pārējo summu 320.00 latu apmērā sedza paši kursu dalībnieki.

 

Agita Baltmane

Biedrības „Skolas bērniem” valdes locekle

 

 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack