A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

PDF Drukāt E-pasts

Noteikumi "Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs"

Pieteikšana 1.klasei
Lai reģistrētos bērnu uzņemšanai 1. klasē vecāks iesniedz pieteikumu reģistrācijai vecākam ērtākā veidā:

 

Bērnu reģistrāciju 1.klasē nosaka Ķekavas novada pašvaldības saistošie noteikumi Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē Ķekavas novada pašvaldības dibinātajās vispārējās izglītības iestādēs”.

ReadSpeaker Pieteikuma veidlapa bērna uzņemšanai 1.klasē

Jautājumos par rindu lūdzam sazināties ar Izglītības, Kultūras un sporta pārvaldi, zvanot pa tālruni 25461811 vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack