A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Koncerts / Literāra tikšanās Array Drukāt Array


Koncerts:  

„Es savai māmiņai”

8.maijā, gaišā un saulainā pavasara dienā, Katlakalna tautas namā pulcējās Pļavniekkalna sākumskolas skolēnu vecāki, lai vērotu un klausītos pavasara koncertu, kas tika veltīts vismīļākajiem, vistuvākajiem ģimenes cilvēkiem.
Šajā koncertā skolēni saviem vecākiem rādīja to, ko mācību gada laikā iemācījušies. Bērni dziedāja, dejoja, deklamēja dzejoļus, rādīja teātri.
Par godu šiem svētkiem tika izdota skolas avīze, kuru veidoja datorpulciņa dalībnieki. Šajā izdevumā atspoguļoti notikumi skolas un ārpusskolas dzīvē, kā arī skolēnu sacerētie dzejoļi veltīti māmiņām. Koncerta noslēgumā bērni pasniedza māmiņām pašu gatavotās dāvaniņas.
Paldies vecākiem par lielo atsaucību !

 

Direktores vietniece audzināšanas darbā
Ilona Putniņa

     

Literāra tikšanās:

„Ciemos pie grāmatu varoņiem”

19. maijā Katlakalna Tautas namā Pļavniekkalna sākumskolas skolēni klausījās rakstnieces un bērnu grāmatu autores Māras Cielēnas stāstījumā par savu grāmatu varoņiem. Ļoti aizraujošs bija ceļojošā leļļu izstāde, kuras autore ir Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Ingūna Radziņa.
Tikšanās laikā leļļu „mamma” demonstrēja savas lelles, stāstīja kā tās tapušas. Ar apbrīnu varēja vērot kāda ir Ingūnas Radziņas izdoma, leļļu izgatavošanā. Autore bērniem izstāstīja dažas idejas kā no vienkāršām lietām izgatavot dāvanas un pārsteigt savus draugus. Tikšanās stunda pagāja nemanot. Pasākuma noslēgumā skolēniem bija iespēja iegādāties grāmatas.

 

Direktores vietniece audzināšanas
darbā Ilona Putniņa

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack